+386 (0) 7 49 02 180

Ekipa

G. Robert Pustavrh
Direktor

Jeziki:
Telefon: +386 (0) 7 49 02 180
Fax: +386 (0) 7 49 02 183


E-mail: robert@tips.si
G. Aleksandar Andželevski
Direktor prodaje

Jeziki:
Telefon: + 386 (0) 7 62 03 225
GSM: +386 (0)41 705 532
Fax: + 386 (0) 7 49 02 183

E-mail: aleks@tips.si
G. Daniel Köjer
Manager prodaje

Jeziki:
Telefon: + 49 6333 955 164
GSM: + 49 176 24 88 19 34
Fax: + 49 6333 955 165

E-mail: daniel@tips.si
G. David Leben
Manager prodaje

Jeziki:
Telefon: +386 (0) 7 62 03 217
GSM: +386 (0)41 609 560
Fax: +386 (0)7 49 02 183

E-mail: david@tips.si
Ga. Martina Žužić
Vodja poprodaje

Jeziki:
Telefon: +386 (0) 7 62 03 210
GSM: +386 (0)51 655 337
Fax: +386 (0) 7 62 03 211

E-mail: martina@tips.si
G. Roman Rupar
Vodja nabave

Jeziki:
Telefon: + 386 (0) 7 62 03 215
GSM: + 386 (0)51 616 430
Fax: + 386 (0) 7 62 03 211

E-mail: roman.r@tips.si
G. Goran Butkovič
Vodja kakovosti

Jeziki:
Telefon: + 386 (0) 7 62 03 212
GSM: + 386 (0)51 652 009
Fax: + 386 (0) 7 62 03 211

E-mail: goran@tips.si
Ga. Klaudija Novak
Referent v prodaji

Jeziki:
Telefon: + 386 (0)7 62 03 217
Fax: + 386 (0) 7 49 02 183

E-mail: klaudija@tips.si

V podjetju TIPS se zavedamo, da so naši ljudje s svojim znanjem, izkušnjami, odgovornostjo, zanesljivostjo in predanostjo ključni razlog za dosedanjo uspešnost in prihodnjo ambicioznost razvojnih načrtov podjetja. Kakovost naših storitev je plod dela posameznikov in odličnih strokovnih skupin. Upoštevamo različna znanja, izkušnje in poglede sodelavcev.

Prizadevamo si, da strokovno in tehnološko usposobljenost zaposlenih nenehno usklajujemo z njihovo odgovornostjo do družbe in okolja, v katerem delujejo.


© TIPS d.o.o. Vse pravice pridržane.